DUYURU & HABER DETAYI

Villa Kiralama Nedir

Bu bölümde villa kiralama ile ilgili merak ettiğiniz bilgileri bulabileceksiniz. 

Neden Gezi Villam Kiralama ?

Sizlere kendi evinizdeymiş gibi rahat bir imkan sunan Gezi Villam, tamamen özgürlük manasına gelmektedir. Otellerdeki gibi katı kurallarla değil, istediğiniz zaman istediğiniz şeyi yapma özgürlüğüne sahipsiniz. Kargaşa içinde değil, Huzur dolu bir ortam içinde dinleneceksiniz. Değeri milyonlara ulaşan muhteşem manzaralı ve havuzlu lüks villalarda kendinizi çok daha iyi hissedecek, kiralama süreniz sonunda pozitif enerji ile dolacaksınız. Ayrıca ülkemizde İslami kültür ile yaşayan muhafazakar ve mutahasıp ailelerin rahatlığı için en ideal kiralama şeklidir. İslami otellerde konaklayan aileler, Kadın ve Erkek havuzu gibi uygulamalarla, ailecek bir arada olma imkanını bulamazlar. Çevreden havuzu görünmeyen korunaklı bir villada, aileniz yada sevdikleriniz ile doyasıya dinlenme ve eğlenme şansına sahip olursunuz.

Günlük Kiralama Sistemi Nedir?

Avrupa da yabancı turistler tarafından yıllardır uygulanan kısa veya uzun süreli gezilerde çok amaçlı olarak kiralanan günlük villa kiralama, ülkemizde yeni yeni öğrenilmeye başlanılan bir sektördür. Bu sistem sayesinde, siz günlük yada haftalık kiralama yolu ile sadece size özel istediğiniz lüks villalarıkiralamanız mümkün olmaktadır.

Otel ile Villa Farkları ?

Otellerde yaşadığınız kısıtlamalara maruz kalmadan gerçek anlamda dinlenmek için günlük kiralama sistemini seçmelisiniz. Kiralayacağınız özel yazlık evlerde aynı evinizdeki gibi size lazım olacak her türlü malzeme ve mutfak gereçleri hazır olacaktır. Siz sadece otele gider gibi bavulunuzu alıp gelecek, hayalini kurduğunuzu anların tadını sevdiklerinizle beraber çıkartacaksınız. Havuza girip rahatça güneşlenebilmek için Otellerde geceleri yada sabahları yaşadığınız şezlong savaşlarını yaşamayacaksınız. Sadece size özel yüzme havuzunuzda yüzerek, rahat rahat şezlongunuzda güneşleneceksiniz. Otellerde yaşadığınız sabah kahvaltısı saati, akşam açık büfe sırası ya da yemek kalmaması gibi zorunlu dayatmalara maruz kalmadan, isteğiniz zamanda istediğiniz yerde yemek yeme özgürlüğüne sahip olacaksınız. bu sistem kesinlikle DEVREMÜLK tatili gibi değildir. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde, istediğiniz evi kiralayabilirsiniz.

Ekonomik bir Tatil midir ?

Bu şekilde kiralama yapmak aslında sanıldığı kadar pahalı değildir. Kişi sayısı arttıkça ucuzlaşan bir eğriye sahiptir. Haftalık Kiralık Yazlık evler en az 3 yatak odasından oluşur ve bu 6-7 yatak odasına kadar çıkabilir. Dolayısı ile 6 kişiden 14 kişiye kadar aynı evi kiralayabilirsiniz. Örneğin 6 yatak odalı (12 Kişilik) haftalık fiyatı 3,400.-TL olan bir evimizi ele alırsak. 3,400 / 7 gün = 485.-TL Günlük / 12 Kişi = 40.-TL Kişi Başı maliyete gelir ve bu da bir pansiyon fiyatından daha ucuz bir fiyattır.

 

Kiralık Villada Tatil | Aileniz ile Huzurlu Tatil? / GEZİVİLLAM